kupony w treści

 

Odżywienie skóry zaczyna się już podczas kąpieli. Dlatego przy atopowym zapaleniu skóry ważna jest nie tylko odpowiednia pielęgnacja, ale i higiena. Bioderma przeprowadziła badania, z których wynika, że dla 84% kobiet z atopią składniki aktywne kosmetyków do mycia ciała mają znaczenie podczas zakupu*. Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw potrzebom osób zmagających się z AZS, Bioderma przygotowała nowe kupony rabatowe. Teraz przy zakupie Atoderm Intensive Baume o pojemności 500 ml, Atoderm Intensive Gel moussant o pojemności 500 ml otrzymasz od nas w prezencie. Dzięki kuponom możesz zaoszczędzić nawet 720 zł!

Odwiedź swojego dermatologa i zapytaj o kupony, dzięki którym codzienna pielęgnacja skóry atopowej przestanie być kosztowna. Listę gabinetów medycznych wspierających akcję znajdziesz tutaj.

Promocja obowiązuje również w wybranej aptece internetowej – aby otrzymywać kody zniżkowe, zapisz się do klubu Biosfera i uzupełnij formularz zgłoszeniowy

*Wyniki badania konsumenckiego dotyczące zwyczajów pielęgnacji skóry Polek na reprezentatywnej próbie 567 osób przeprowadzonego przez Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2017 roku.

WIĘCEJ NIŻ EMOLIENT

Poznaj Atoderm Intensive
Baume
i pozostałe produkty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ