POZNAJ SKUTECZNOŚĆ ZESTAWU ATODERM INTENSIVE

Zaprosiliśmy 51 osób ze skórą atopową do przetestowania żelu i balsamu Atoderm Intensive. Po 21 dniach stosowania wszyscy odczuli zmniejszenie swędzenia, a 76% osób uwolniło się od swędzenia całkowicie! Sprawdź, jak Atoderm może pomóc Twojej skórze.

WSPIERAMY CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA CHORÓB ATOPOWYCH

Specjalnie dla osób zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Chorób Atopowych przygotowaliśmy w prezencie 4000 opakowań Atoderm SOS Spray.

CAŁOROCZNE WSPARCIE – NOWE KUPONY

W trosce o skórę i więcej wspieramy Was przez cały rok, dając w prezencie żel emolientowy Atoderm Intensive Gel moussant przy zakupie balsamu Atoderm Intensive Baume.

W TROSCE O SKÓRĘ I WIĘCEJ

Skuteczna walka z atopią wymaga rzetelnej, specjalistycznej i multidyscyplinarnej wiedzy. Zapoznaj się z nowymi artykułami naszych ekspertów, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie.

ATODERMisie DOSTĘPNE JUŻ TYLKO W KLUBIE BIOsfera!

10.12.2018 ATODERMisie skończyły się już w aptekach stacjonarnych, ale wciąż możesz je dostać za zakupy w partnerskich aptekach internetowych. Jak to zrobić?

OSTATNI MOMENT, ABY OTRZYMAĆ ATODERMisia!

26.10.2018 To już ostatnie tygodnie, aby skompletować zestaw naklejek i odebrać ATODERMisia! Jak to zrobić?

OTRZYMAJ ATODERMisia JESZCZE SZYBCIEJ!

18.09.2018 Od teraz możesz podarować swojemu dziecku ATODERMisia jeszcze szybciej. Nie czekaj - sprawdź, jaką przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!

POBIERZ PLAN LEKCJI Z ATODERMisiami!

Jesteście już gotowi na nowe szkolne wyzwania? Atodoktor ma dla Was plan lekcji, który pomoże Wam pamiętać o zajęciach tak, jak pamiętacie o codziennej pielęgnacji skóry. Zacznijcie rok szkolny z Atodoktorem i ATODERMisiami!

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE I POMOC DZIECIOM!

Dzięki Waszym udostępnieniom przekażemy aż 1220 balsamów do ciała dzieciom leczonym na AZS w Rabce-Zdroju!

UDOSTĘPNIJ BAJKĘ EDUKACYJNĄ I POMÓŻ DZIECIOM!

Udostępniając bajkę, pomagasz dzieciom z AZS leczonym w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju. Im więcej udostępnień, tym większa pomoc!

PODARUJ SWOJEMU DZIECKU ATODERMisia

04.04.2018 Teraz każde dziecko może mieć swojego ATODERMisia, który pomoże mu dbać o skórę! Dowiedz się, co trzeba zrobić, żeby otrzymać maskotkę.

ZOBACZ NASZĄ NOWOŚĆ, KTÓRA POMOŻE CI W WALCE ZE SWĘDZENIEM SKÓRY!

Od dzisiaj swędzenie przestaje być problemem dzięki Atoderm SOS Spray. Zobacz, w jaki sposób nasza nowość eliminuje swędzenie już w 60s.

WEŹ UDZIAŁ W WYZWANIU DLA SKÓRY BARDZO SUCHEJ I ATOPOWEJ!

Wejdź na www.wiecejdlaskory.pl i weź udział w wyzwaniu dla skóry bardzo suchej i atopowej. Do wygrania 1 z 500 zestawów kompleksowo odpowiadających na potrzeby bardzo suchej i atopowej skóry – Atoderm Huile de douche i Atoderm Intensive Baume.

ZOBACZ, JAK ATODERM POMÓGŁ ATOPIKOM!

W ramach kampanii #wiecejdlaskory rozdaliśmy aż 400 zestawów do higieny i pielęgnacji skóry atopowej: Atoderm Intensive Gel moussant i Atoderm Intensive Baume. Zobacz, jak atopicy ocenili skuteczność zestawu!

WAKACJE ATOPIKA – PRZYGOTUJ SIĘ DO WYJAZDU!

Zobacz, co warto wiedzieć przed wyjazdem na wakacje i jak prawidłowo zadbać o skórę małego atopika na wakacjach.

POZNAJ LISTĘ GABINETÓW MEDYCZNYCH WSPIERAJĄCYCH AKCJĘ

Atopowe zapalenie skóry wymaga wiedzy i codziennej pielęgnacji odpowiednimi dermokosmetykami. To konieczne, ale kosztowne, dlatego Bioderma chce wesprzeć wszystkie rodziny zmagające się z atopowym zapaleniem skóry.

WEŹ UDZIAŁ W WYZWANIU DLA SKÓRY DZIECKA!

Wejdź na www.wiecejdlaskory.pl i weź udział w wyzwaniu dla suchej skóry dziecka.

BIODERMA PARTNEREM POLSKIEGO TOWARZYSTWA CHORÓB ATOPOWYCH

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych to grupa aktywnie wspierająca rodziny dotknięte problematyką chorób...

NOWE KUPONY RABATOWE

Odżywienie skóry zaczyna się już podczas kąpieli. Dlatego przy atopowym zapaleniu skóry ważna jest nie tylko odpowiednia...