ZOBACZ, JAK ATODERM POMÓGŁ ATOPIKOM!

W ramach kampanii #wiecejdlaskory rozdaliśmy aż 400 zestawów do higieny i pielęgnacji skóry atopowej: Atoderm Intensive Gel moussant i Atoderm Intensive Baume. Zobacz, jak rodziny zmagające się z atopowym zapaleniem skóry oceniły skuteczność zestawu!

  • 94% osób odczuło spadek silnego uporczywego świądu
  • U 91% osób zmniejszyły się problemy ze snem spowodowane suchością skóry
  • 8/10 osób deklaruje, że ich skóra jest bardziej miękka, elastyczna i sprężysta
  • 94% osób odczuło zmniejszenie łuszczenia skóry

 

Na początku chciałam podziękować, że mogłam wziąć udział w wyzwaniu dla skóry atopowej. Moja córka po pierwszym tygodniu stosowania balsamu, jak również żelu odczuła poprawę w nawilżeniu skóry i zmniejszeniu świądu. Po drugim tygodniu skóra ładnie zaczęła się goić a spękania już się nie pojawiały i co mnie bardzo zadowoliło to fakt, że przestała się budzić w nocy i drapać. W trzecim tygodniu pozostały tylko małe złuszczenia i świąd prawie całkowicie ustąpił. Córka przestała się wstydzić, chodzi teraz w sukienkach, zaczęła się śmiać i przede wszystkim widać, że jest wypoczęta. Czwarty tydzień stosowania kosmetyków przyniósł jeszcze lepsze efekty. Skóra jest nawilżona i elastyczna, zaczerwienienia są jeszcze małe, ale to jest i tak mega postęp. Jestem bardzo wdzięczna za to wszystko, co sprawiły kosmetyki BIODERMA. Już będę się rozglądać za kolejnym balsamem i żelem. Tak że z czystym sumieniem mogę polecić kosmetyki BIODERMA.

ANNA

Dziękuję Bioderma!! Jestem pod wrażeniem działania produktów, które przetestowałam razem z moją córeczką. Obydwie od dawna borykałyśmy się z problemem atopowej skóry. Wszelkie dolegliwości zniknęły po 3 tygodniach jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie mogę wyjść z podziwu nad kosmetykami Bioderma, gdyż spełniły moje najśmielsze oczekiwania. Nigdy dotąd żaden kosmetyk nie dał takich efektów. Moja córka pięknie przesypia nocki, jest radosna i energiczna. To dla mnie największe szczęście. Jeszcze raz dziękujemy.

JUSTYNA

 

Zobacz pełne wyniki

Zobacz, gdzie otrzymasz kupony na zestaw Atoderm Intensive Baume 500 ml + Atoderm Intensive Gel moussant 500 ml gratis

WIĘCEJ NIŻ EMOLIENT

Poznaj Atoderm Intensive
Baume
i pozostałe produkty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ