WEŹ UDZIAŁ W WYZWANIU DLA SKÓRY BARDZO SUCHEJ I ATOPOWEJ!


Wejdź tutaj i weź udział w wyzwaniu dla skóry bardzo suchej i atopowej. Do wygrania 1 z 500 zestawów kompleksowo odpowiadających na potrzeby bardzo suchej i atopowej skóry – Atoderm Huile de douche i Atoderm Intensive Baume.

Na czym polega wyzwanie?

Zmień swój płyn pod prysznic/do kąpieli i mydło do rąk na olejek Atoderm Huile de douche. Po każdym myciu zastosuj balsam Atoderm Intensive Baume. Posmaruj nim całą skórę – włącznie z szyją, stopami i dłońmi. Możesz też nałożyć go na twarz. Odczekaj 2 minuty i załóż ubranie – Twoja skóra jest gotowa do wyjścia! Czynność powtarzaj przez 21 dni i poczuj różnicę na własnej skórze!

Atoderm Huile de douche – nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic do wrażliwej skóry twarzy i ciała. Intensywnie odżywia i nawilża nawet do 24 h, dzięki formule złożonej w 33% z lipidów. Trwale odbudowuje i tworzy ochronną barierę skóry oraz powstrzymuje dostęp alergenów.

Atoderm Intensive Baume – kojący balsam emolientowy do skóry bardzo suchej , wrażliwej i atopowej wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące ochronną barierę skóry i zapobiegające podrażnieniom. Kompleks Skin Barrier TherapyTM ogranicza czynniki zaostrzające stopień przesuszenia skóry.

Rekrutacja do wyzwania trwa do 12.11.2017 do godziny 23:59.

WIĘCEJ NIŻ EMOLIENT

Poznaj Atoderm Intensive
Baume
i pozostałe produkty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ