04.04.2018

PODARUJ SWOJEMU DZIECKU ATODERMisia

ATODERMisie to wesołe misie polarne, które mają problemy ze skórą, jednak nauczyły się, jak sobie z nimi radzić. Teraz na własnym przykładzie uczą najmłodszych, jak właściwie dbać o skórę. Łagodnisia pomoże dzieciom w systematyczności, Naprawek w wyrabianiu pozytywnych nawyków, a Śpioszek będzie towarzyszy im w nocy, aby spokojnie ją przespały i obudziły się wypoczęte.

Teraz każde dziecko może mieć swojego ATODERMisia! Co trzeba zrobić, żeby otrzymać maskotkę?

*Promocją objętę są dermokosmetyki z linii Atoderm o pojemności 200 ml i większej oraz Atoderm SOS Spray 50 ml.

ATODERMisie zostały wykonane hipoalergicznych materiałów – dzięki temu są bezpieczne dla małych alergików. Maskotki posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i zostały wyprodukowane w Polsce.

Aby otrzymać ATODERMisia należy kupić łącznie 5 dermokosmetyków z linii Atoderm. Promocją objęte są dermokosmetyki z linii Atoderm o pojemności 200 ml i większej oraz Atoderm SOS Spray 50 ml.

Lista aptek uczestniczących w promocji: tutaj

Liczba ATODERMisiów ograniczona!

WIĘCEJ NIŻ EMOLIENT

Poznaj Atoderm Intensive
Baume
i pozostałe produkty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ