WSPIERAMY CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA CHORÓB ATOPOWYCH

Aby pomóc Wam w codziennym życiu z atopią i towarzyszącym jej często uciążliwym swędzeniem, specjalnie dla osób zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Chorób Atopowych przygotowaliśmy w prezencie aż 4000 opakowań Atoderm SOS Spray.

Zgłoś się i otrzymaj wsparcie tutaj.
Jeżeli nie jesteś członkiem PTCA, a chcesz przetestować dermokosmetyk, w pierwszej kolejności złóż deklarację członkowską tutaj.

O Atoderm SOS Spray

Ultrałagodzący spray eliminujący swędzenie już w 60 sekund! Od pierwszego użycia koi i nawilża skórę. Może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci – nawet u maluszków od 1 dnia życia. Niezwykle wygodna aplikacja 360° w multipozycyjnym sprayu zapewnia idealną higienę i komfort nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki wykorzystaniu patentu Skin Relief Technology™ zapewnia ulgę w swędzeniu nawet do 6 godzin. Nie zawiera środków zapachowych i nie wymaga rozsmarowywania. Polecany niezależnie od przyczyny swędzenia.
Więcej przeczytasz tutaj.