26.10.2018

OSTATNI MOMENT, ABY OTRZYMAĆ ATODERMisia!

Jeśli chcesz podarować swojemu dziecku uroczą hipoalergiczną maskotkę, która wspomoże je w codziennej pielęgnacji skóry, nie czekaj! To już ostatnie tygodnie, aby skompletować zestaw naklejek i odebrać ATODERMisia! Łagodnisia, Naprawek i Śpioszek jeszcze czekają na Ciebie w wybranych aptekach.

Jak otrzymać maskotkę?

W aptekach stacjonarnych:

Zbieraj naklejki za zakup dermokosmetyków z linii Atoderm o pojemności 200 ml i większej. Uzbieraj 5 naklejek i przy ostatnim zakupie odbierz misia w aptece. Lista aptek uczestniczących w promocji: tutaj
Uwaga: przypomnij farmaceucie o naklejce zawsze, kiedy kupujesz dermokosmetyki Atoderm objęte promocją!

W aptekach internetowych:

Zapisz się do Klubu Biosfera i zgłaszaj paragony z aptek partnerskich (Melissa, Eliksir, Cefarm, Wapteka). Za każdy zakup dermokosmetyków z linii Atoderm o pojemności 200 ml i większej otrzymasz wirtualną naklejkę. Po uzbieraniu 5 wirtualnych naklejek, wyślemy Ci misia kurierem. Szczegóły TUTAJ 

Niezależnie od miejsca zakupu, promocją objętę są dermokosmetyki z linii Atoderm o pojemności 200 ml i większej oraz Atoderm SOS Spray 50 ml.

Liczba misiów ograniczona – zapasy kończą się.

ATODERMisie zostały wykonane hipoalergicznych materiałów – dzięki temu są bezpieczne dla małych alergików. Maskotki posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i zostały wyprodukowane w Polsce.

Lista aptek uczestniczących w promocji: tutaj

Liczba ATODERMisiów ograniczona!

WIĘCEJ NIŻ EMOLIENT

Poznaj Atoderm Intensive
Baume
i pozostałe produkty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ