18.09.2018

SPECJALNIE DLA WSZYSTKICH MAŁYCH FANÓW ATODERMisiów PRZYGOTOWALIŚMY NIESPODZIANKĘ!

Tylko teraz przy zakupie 1 dermokosmetyku z linii Atoderm otrzymasz w aptece aż 2 naklejki!

To oznacza, że już po zakupie 3 dermokosmetyków z linii Atoderm otrzymasz hipoalergicznego ATODERMisia z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Alergologicznego!

OTRZYMAJ ATODERMisia

*Promocją objętę są dermokosmetyki z linii Atoderm o pojemności 200 ml i większej oraz Atoderm SOS Spray 50 ml.

ATODERMisie to wesołe misie polarne, które mają problemy ze skórą, jednak nauczyły się, jak sobie z nimi radzić. Teraz na własnym przykładzie uczą najmłodszych, jak właściwie dbać o skórę. Łagodnisia pomoże dzieciom w systematyczności, Naprawek w wyrabianiu pozytywnych nawyków, a Śpioszek będzie towarzyszy im w nocy, aby spokojnie ją przespały i obudziły się wypoczęte.

Teraz każde dziecko może mieć swojego ATODERMisia!

ATODERMisie zostały wykonane hipoalergicznych materiałów – dzięki temu są bezpieczne dla małych alergików. Maskotki posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i zostały wyprodukowane w Polsce.

Aby otrzymać ATODERMisia należy uzbierać 5 naklejek. Naklejki wydawane są w aptekach do zakupu dermokosmetyków z linii Atoderm. Promocją objęte są dermokosmetyki z linii Atoderm o pojemności 200 ml i większej oraz Atoderm SOS Spray 50 ml.

TYLKO TERAZ PRZY ZAKUPIE 1 DERMOKOSMETYKU ATODERM OBJĘTEGO PROMOCJĄ OTRZYMASZ AŻ 2 NAKLEJKI!

Lista aptek uczestniczących w promocji: tutaj

Liczba ATODERMisiów ograniczona!

WIĘCEJ NIŻ EMOLIENT

Poznaj Atoderm Intensive
Baume
i pozostałe produkty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ